Resim Bulunamadı

2014 Straplez Gece Elbiseleri

15 Kasım 2013
 • 2014 Straplez Gece Elbiseleri

  2014 straplez gece elbiseleri incelendiği zaman birkaç farklı formda değişik modele denk gelmek mümkündür. Değişimi yakından takip edebilen bir kişi iseniz; mutlaka yeniliklere açık olmalısınız. Her yeni ürün sizin tarzınıza yeni bir dokunuş katar ve inanın bu sizin tarzınızı en iyi noktaya taşıyabilmeniz de etkilidir.

  2014 senesi moda konusunda bir çok gelişmeye ev sahipliği yapmış durumdadır. Kendiniz için beğendiğiniz ürünlerin modaya uygun olup olmadığına bakabilmeli ve de aynı zamanda bu ürünleri taşıyabilecek bir vücut yapısına sahip olabilmelisiniz. Bu nedenle de moda ile tarzınızı genel olarak yakın tutabilmelisiniz.

   

  2014 Straplez Gece Elbiseleri Ne Renk?

   

  Genel olarak her sene moda da büyük değişimler olsa bile bazı renkler her zaman kalıcıdır. Mesela siyah rengin asil duruşu ve de şıklığınız için en doğru seçim olabilmesi bu rengin her sene bir çok model de karşımıza çıkması demektir. Straplez gece elbiseleri düşünüldüğünde de bir çok farklı renk karşımıza çıksa bile en çok siyah renk tasarımları görüyoruz.

   

  2014 Straplez Gece Elbiseleri Hangi Detaylar İle Süslenmiştir?

  2014 senesi genel olarak sadelikten yana bir sene olsa bile yine de bazı modellerde bir çok farklı detaya denk gelebiliyoruz. Mesela straplez gece elbiseleri incelendiği zaman taşlı modelleri ya da demir detaylar kullanılarak tasarlanmış modelleri de görebiliyoruz.

   

  2014 Straplez Gece Elbiseleri Boyları Nasıldır?

  Straplez modeller incelendiği zaman genelde aklımıza kısa etekli kombinler gelir. Ancak 2014 senesinde gerçekten de uzun etekler de bu detay ile süslenmiş ve mükemmel bir model olarak karşımıza çıkabilmiştir. Üstelik etek modelleri incelendiği zaman sadece kısa etek ve de uzun etek olarak ayrılmadığını da görmemiz mümkündür.

  Balon etek dediğimiz detay ile straplez üst modeli sürekli birlikte kullanılarak yep yeni bir tarz elde edilmiştir. Elbette ki bu tarzı genel olarak genç kızlar tercih etmektedir. Mezuniyet balolarında ve bunun yanı sıra arkadaşları ile dışarı çıktıları zamanlar da bu tasarımları seçmektedirler.

  Ancak daha orta yaşlı bayanlar için ise bu detay uzun ve dar etek ile birlikte kullanılmıştır ve de mükemmel bir zarafetten bahsetmek de mümkündür. Yani etek boyu her yaş için farklı düşünülmüş ve de buna göre bir karar verilebilmiştir. Siz de bu senenin en moda tasarımlarından birisine sahip olmak istiyor iseniz; mutlaka 2014 straplez gece elbiseleri arasından bir tanesine sahip olmalısınız.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2015 Kısa Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?
  2015 Kısa Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?
  Straplez Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?
  Straplez Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?
  En Güzel Kısa Gece Elbiseleri Nelerdir?
  En Güzel Kısa Gece Elbiseleri Nelerdir?
  Siyah Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?
  Siyah Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?
 • 2 yorum yapılmış. Bir yorumda sen yap!
  • MOHAMMAD AWAD

   Dear sir,

   I am Mohammad Awad from palastine/Gaza and willing to buy fancy evening dresses from Turkey and import to Jeddah – Saudi Arabia where I live.
   Please send me your catalouge and whole sales prices and it will more convenient if you have stocks from previous models (2013) with closeouts and liquidation price then I will buy and sell it in Saudi market.

   Thank you very much for giving me time to read my request.

   my regards
   Mohammad Awad

  • gercekten cok super hata arikaaa

  • Yorum Yapmak İster misiniz?

   İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.