Resim Bulunamadı

2014 Sefamerve Pardesü Modelleri

 • 2014 Sefamerve Pardesü Modelleri

  2014 Sefamerve pardesü modelleri arasında bir gezintiye çıktığım zaman tesettür giyim benimsemiş olan bayanların da ne kadar şık olabileceklerini gördüm. Siz hangi giyim tarzınız benimsemiş olursanız olun; bu tarza uygun en yeni ve en şık ürünleri bulabiliyorsunuz. Gerçekten de farklı modelleri çok beğendim.

  Eğer pardesü kullanan bir bayan iseniz; mutlaka kendiniz için en şık ve en zarif olan modeller arasından bir karar vermelisiniz. Çünkü hangi tasarımları seçtiğiniz sizin tarzınızı belirlerken en önemli detayınız olmalıdır. Sefamerve pardesü tasarımları Türk bayanların çok fazla hoşuna gidebilecek ürünlerden oluşuyor ve bence tam anlamı ile şık tasarımları bünyesinde barındırıyor.

   

  2014 Sefamerve Pardesü Modelleri Ne Tarzdır?

   

  Aslında markayı incelediğimiz zaman belirgin bir tarz bulundurduğundan bahsedemeyiz. Bir çok farklı tarzın harmanlandığı marka ürünleri herkes tarafından beğenilebilir. Çok ince bir çizgide tasarlanan ürünler hem gençlere hem de orta yaşlı bayanlara hitap ediyorlar. Bu inceliği yakalayabilmek çoğu zaman imkansız denebilecek kadar zordur.

  Ancak Sefamerve pardesü tasarımlarında bu ince detaya denk gelebiliyoruz. Yani hem orta yaşta bir bayan hem de genç bir kız aynı ürünü kullanabilir. Aynı zamanda da ikisinin tarzı ile de anında uyum sağlayabilir. Böyle bir tasarımı başarabilmek gerçekten de çok zorludur gibi düşünüyorum.

   

  2014 Sefamerve Pardesü Modelleri Renk Seçimleri

  Markanın tasarımlarında genel olarak koyu renklere denk gelmek mümkün gibi duruyor. Lacivert ve bordo renklerinin hakimiyeti göze çarpıyor. 2014 senesinin ilk sezonu kış olduğu için koyu renklerin ön planda olması gayet normal bir durum gibi görünüyor. Bunun yanı sıra daha açık tonlara sahip olan renklere de denk gelebilmek mümkündür.

   

  2014 Sefamerve Pardesü Modelleri Detayları Nelerdir?

  Sıradan ürünlerin yerini her zaman sıra dışı ve farklı ürünler almaya devam ederler. Eğer siz de kendiniz için farklı bir ürün denemek istiyor iseniz; Sefamerve pardesü tasarımları arasından bir seçim yapabilirsiniz. Çünkü ürünlerinde farklı detaylara denk gelmeniz mümkündür. Geniş ve deriden olan bir kemer detayından tutun da değişik bir yaka modeline bile denk gelebilirsiniz.

  Artık tek model ürünlerin yerini sürekli değişen ve farklı tasarımlar arasında yer almaya devam eden ürünler alıyor. Bu nedenle yapmanız gereken sürekli sezon trend ürünleri arasında bir araştırma yaparak kendi tarzınıza uygun olan modeli bulmaktır. Bu anlamda mutlaka 2014 Sefamerve pardesü modelleri arasında bir gezintiye çıkmalısınız.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Pardesü Modelleri
  2016 Pardesü Modelleri
  2015 Pardesü Modelleri Nelerdir?
  2015 Pardesü Modelleri Nelerdir?
  Yazlık Pardesü Modelleri
  Yazlık Pardesü Modelleri
  Yeni Sezon Pardesü Modelleri
  Yeni Sezon Pardesü Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.