Resim Bulunamadı

2014 Saç Modelleri

15 Kasım 2013
 • 2014 Saç Modelleri

  2014 saç modelleri acaba bizi nasıl bir akıma sürükleyecekler diye uzun süredir merak ediyordum. Zaman ilerledikçe sanki daha sıra dışı olan tarzlar benimseniyor gibi hissediyordum. Bu nedenle belki de bu sene acaba saçlarımızı nasıl yapacağız diye oldukça fazla merak ediyordum. Ancak gözlemlediğim kadarı ile bizi şaşkına çevirebilecek olan bir tarz yok.

   

  2014 Saç Modelleri Doğallıktan Yana Mıdır?

   

  Birkaç sene önce sanki doğallıktan çok fazla uzaklaşmıştık. Aslında bu şekilde de ilerleyeceğiz diye düşünüyordum. Ancak 2014 senesi tüm bunların üzerine bir çizgi çekmiş gibi duruyor. Çünkü bu sene hem makyaj tercihlerimizde, hem saç modeli tercihlerimiz de hem de kıyafet tercihlerimizde çok daha doğal görünümlere sahip olacağız gibi duruyor.

  İnsanlar artık doğal olmak istiyorlar. Doğal bir görünüm aslında hem yaşımızı daha küçük gösterirken hem de aynı zamanda daha hoş bir görünüme sahip olmamızı sağlayabiliyorlar. Eskiden çıt çıt gibi detayların herkes tarafından kullanıldığına şahit olabiliyorduk. Ancak artık tüm bunlar tarih oldu, diyebilirim.

   

  2014 Saç Modelleri Sıra Dışı Mıdır?

  Bu sene saç modelleri incelendiği zaman kesinlikle doğal kıvırcıklar, doğal renkler ve de doğal düz olan saçlar kullanıldığını görüyoruz. Yani özetlemek gerekir ise; sıra dışı olmaktan çok uzak ve de kesinlikle doğallıktan yana tercihleri görüyoruz. Bu da herkesin daha güzel görünmesine neden oluyor.

   

  2014 Saç Modellerini Evde Kendim Yapabilir Miyim?

  Doğal bir görünüm demek, olduğunuzdan daha farklı olmamaya çalışmak demektir. Yani doğallığınızı korumalısınız. Kıvırcık saçlı bir bayan iseniz, evinizde duştan çıktıktan sonra daha belirgin bukleleri kendiniz de yapabilirsiniz. Bunun için kuaföre gitmenize gerek yoktur.

  Peruk gibi eklenti olan ve doğallıktan uzak bir görünüm sağlayan detaylar bu sene kesinlikle kullanmamanız gereken ürünlerdir. Makyajınızı da doğal bir görünüm ile yapacağınız için saçlarınızın da doğal bir görünüme sahip olmaları gerekiyor. Zaten ancak o zaman siz abartıdan uzak bir tarz belirlemiş olacaksınız.

  Bu da demek oluyor ki evde kendi kendinize hem saçınızı hem de makyajınızı yapabilirsiniz. Aslında doğallığın benimsenmesi ile birlikte bir çok kişinin hazırlanmaya çok fazla zaman harcaması da engellenmiş gibi duruyor. Bana kalırsa bir çok bayan için büyük bir kolaylık oluyor.

  Hazırlanmak için saatlerinizi harcamanıza gerek kalmayacak. Kendi tarzınızın da doğal görünebilmesi için kıyafetleriniz, makyajınız nasıl doğal oluyor ise; 2014 saç modelleri arasından seçeceğiniz modelin de kesinlikle doğal esintiler taşıma gerekiyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Kabarık Saç Modelleri
  2016 Kabarık Saç Modelleri
  2016 Gelin Saçı Modelleri
  2016 Gelin Saçı Modelleri
  2016 Düz Saç Modelleri
  2016 Düz Saç Modelleri
  2016 Kıvırcık Saç Modelleri
  2016 Kıvırcık Saç Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.