Resim Bulunamadı

2014 Saç Modası

20 Şubat 2014
 • 2014 Saç Modası

  2014 saç modası doğal bir görünüm seven bayanların tercih edebileceği tarzda duruyor. Gerçekten de insanlar artık doğal bir görünüme sahip olmanın yollarını arıyorlar. Eskisi gibi doğal saç renginden çok uzak renkleri tercih etmiyorlar. Yapılması gereken tek şey doğal saç renginize yakın olan saç renklerini tercih etmek olacaktır. 2014 senesi denildiği zaman aklımıza tek gelmesi gereken şey kesinlikle doğal olmak, olmalıdır.

  Saçlarınız doğal bir görünüme sahip olmalıdır. Artık özel gecelerde bile ünlülerin saçlarına baktığınız zaman son derece doğal modelleri tercih ettiklerini görebilirsiniz. Siz de doğallıktan yana bir tarz benimsiyor iseniz, bu sene kesinlikle sizin seneniz olacak, demektir. Doğal ve abartıdan uzak renkler tercih etmelisiniz.

   
  2014 Saç Modası Hangi Renklerdedir
   
  Saç modası gerçekten de çok dikkat etmeniz gereken bir konudur. İnsanlar ilk önce saçlarınıza dikkat ederler. Bir bayanın saçlarının bakımlı olması her zaman önemlidir. Bu sene seçtiğiniz renk de seçtiğiniz model de kesinlikle doğru olmalıdır. Buna dikkat ederek tercihlerinizi yapmalısınız. Ancak o zaman doğru bir stil sahibi olabilirsiniz. Doğal makyaj ile doğal saç renginizi bütünleştirmiş olursunuz.

   

  2014 Saç Modasına Uymak İçin Nasıl Bir Renk Tercih Etmeliyim?

  Ten renginiz ile uyumlu olan bir renk tercih etmelisiniz. Çünkü bu sene doğal olmak sizin amacınız olmalıdır. Doğal görünmek için de mutlaka ten renginiz ile uyumlu olan renkleri seçmelisiniz. Ancak o zaman dilediğiniz gibi doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. O nedenle yapmanız gereken tek şey doğru rengi bulabilmek olmalıdır.

   

  2014 Saç Modası Neleri Barındırır?

  Bu sene her yerde doğal bayanları göreceğiz. Ancak doğal makyaj, doğal saç derken kesinlikle bakımsız olmaktan bahsettiğimi düşünmeyin. Bu sezon saçlarınıza ışıltı tercih etmelisiniz. Röfle’nin yerini artık ışıltı alıyor. Peki, nedir ışıltı? Saçınızın aralarına saç tonunuzdan birkaç ton açık renkler bırakılır.

  Bu sayede güneşte ve ışıkta saçlarınız çok daha parlak ve de bakımlı görülürler. Eğer siz de bakımlı bir bayan olmak istiyor iseniz, yapmanız gereken tek şey kesinlikle doğal saç bakımına önem vermek ve de aynı zamanda bu senenin modasına da ayak uydurmak, olmalıdır. Çok yoğun kızıllar, çok yoğun sarılar bu sezon gözde değiller. Sonuç olarak 2014 saç modası nasıl olursa olsun, önemli olan seçtiğiniz saç renginin ve de saç modelinin sizin ten renginiz ile uyumlu olmasıdır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Kabarık Saç Modelleri
  2016 Kabarık Saç Modelleri
  2016 Gelin Saçı Modelleri
  2016 Gelin Saçı Modelleri
  2016 Düz Saç Modelleri
  2016 Düz Saç Modelleri
  2016 Kıvırcık Saç Modelleri
  2016 Kıvırcık Saç Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.