Resim Bulunamadı

2014 Pardesü Modelleri

 • 2014 Pardesü Modelleri

  2014 pardesü modelleri modern tasarımları ile dikkatlerden kaçmıyor. Gerçekten de modayı takip eden modern bayanların tercih edebileceği kadar mükemmel modeller bulunuyor. Siz her zaman şık olmaya ve zarif olmaya alışkın bir bayan iseniz; kesinlikle seçimlerinizi her zaman bu doğrultuda yapmalısınız.

  Kendiniz için hangi kıyafeti alırsanız alın; mutlaka zarif ve şık olmaya gayret göstermelisiniz. Modacıların son zamanlarda tesettür giyim için mükemmel tasarımlara imza attıklarını gördük. Tesettürlü bir bayan olarak amacınız şık olmak ise, mutlaka perdesü seçiminize dikkat etmeli ve de doğru modeli kendiniz için alabilmelisiniz. Bu gerçekten de çok önemlidir.

   

  2014 Kemerli Pardesü Modelleri

   

  Bir bayan kemer detayı ile her zaman daha zarif görünebilir. Belinden oturtmalı bir kemer ile kendisini çok daha şık bir görünüme taşıyabilir. Son zamanlarda tesettür giyimi benimsemiş olan bayanların da kıyafetlerinde bolca kemer detayına denk gelmek mümkündür. Bu nedenle araştırma yaparken bunlara dikkat etmelisiniz.

   

  2014 Pardesü Modelleri Tek Renk Midir?

  Bir yılın, bir sezonun moda akımından bahsederken; tek bir model ya da tek bir renkten bahsetmek mümkün müdür? Gerçekten de 2014 senesi bir çok farklı rengi bir araya getirebilmesi ile diğer yıllardan ayrılıyor. Genel olarak tek renkli değil de; birkaç rengin bir arada kullanılması ile oluşan modeller görüyoruz. Pardesü seçimlerinde de farklı iki rengin kombinasyonlarından bahsedebiliriz.

   

  2014 Pardesü Modelleri Nasıl Hareketlendirilmiştir?

  Bir üründe genel olarak tek renk değil de, iki veya daha fazla renk kullanılıyor ise mutlaka o üründe hareket var, demektir. Ancak sadece renk hareket katmakta yeterli olmayabilir. Düğme detayları da perdesü tasarımları üzerinde çok fazla kullanılmıştır. Mesela lacivert bir model üzerinde beyaz düğmeler ile hareketlendirilme yapılmış olabilir.

  Bu da gerçekten de farklı bir görünüm için çok gereklidir. Düğme detayının dışında fiyonk modelleri ile de şekillendirilmiş farklı modellere denk gelebilmek mümkündür. Fiyonk ya da kurdele tasarımlarının son zamanlarda herkes tarafından tercih edilmesi, tesettür giyim içerisinde de bu ürünlerin bulunmasına yol açmıştır.

  Farklı yaka tasarımları arasından size uygun olanı bulabilirsiniz. Kesimleri de her birinin farklı bir şekilde olmuştur. Hangi kesimin sizin tarzınıza uygun olduğunu bulabilir ve de buna uygun bir şekilde seçimlerinizi yapabilirsiniz. Farklı tarzların harmanlanması ile birlikte yeni ürünler alıcıları ile buluşmaya devam etmektedir. O nedenle aslında 2014 perdesü modelleri gerçekten de çok farklı modellere ve tarzlara sahiptir.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Pardesü Modelleri
  2016 Pardesü Modelleri
  2015 Pardesü Modelleri Nelerdir?
  2015 Pardesü Modelleri Nelerdir?
  Yazlık Pardesü Modelleri
  Yazlık Pardesü Modelleri
  Yeni Sezon Pardesü Modelleri
  Yeni Sezon Pardesü Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.