Resim Bulunamadı

2014 Örgü Modelleri

2 Aralık 2013
 • 2014 Örgü Modelleri

  2014 örgü modelleri arasında bir inceleme yaptığım zaman; bazı şeylerin asla modasının geçmeyeceğini anladım. Gerçekten de bazı ürünler ve bazı benimsenmiş olan tasarımların asla modası geçmiyor. İşte örgü ürünler de asla modası geçmeyecek olan ürünler arasında yer almaya devam ediyorlar. Çünkü hem şık hem de kendinizi iyi hissedebilmenizde etkili olan ürünler olmaya devam ediyorlar.

  Kış ayları yaklaşmaya başladığı zaman bir çok bayan hemen örgü modelleri arasında bir inceleme yapmaya başlıyor ve acaba hangi tasarımlar arasından bir karar versem diye düşünmeye başlıyorlar. Çünkü bana inanın her bayanın en az birkaç tane örgü modeline sahip olan ürünü vardır. O nedenle de bayanların vazgeçebileceklerini düşünmüyorum.

   

  2014 Örgü Kazak Modelleri

   

  Eğer iklim şartları karasal olan bir şehirde yaşıyor iseniz; mutlaka kışları biraz zorlu geçecektir. O nedenle de aslında şıklıktan biraz daha önemli olan kendinizi sıcak tutmanız ve de hasta olmamanızdır. Örgü modeller ile birlikte hem şık olup hem de bütün kış sıcacık durabilmeniz mümkündür.

   

  2014 Örgü Elbise Modelleri

  Bayanlar her zaman modaya ayak uydurmanın bir yolunu buluyorlar. Bu sene örgü tasarımların ön planda olacağını söylemiştik. O nedenle de elbise giymeyi seven bayanlar bu sezon örgü elbiseler arasından tercihlerini yapacaklar. Üstelik etek boyu seçenekleri ile kendi tarzınıza en yakın olan elbiseyi bulabilmeniz de mümkün olacak gibi duruyor.

   

  2014 Örgü Modelleri Benim Tarzım İle Uyuşur Mu?

  Eğer örgü tasarımlar benim tarzıma uygun olabilir mi diye düşünmeye başladı iseniz; sizin artık oturmuş bir tarzınız var, demektir. Buna uygun olarak modayı takip ediyorsunuz ve yeni çıkan modelleri de kendi tarzınız ile bütünleştirmeye çalışıyorsunuz, demektir. Sınırsız örgü tasarımının yer aldığı koleksiyonları incelediğiniz zaman gerçekten de kendinize uygun bir modele denk gelebileceğinizi söyleyebilirim.

  Çünkü bir çok farklı renkte ve de bir çok farklı model de örgü tasarımlarına denk geleceğiniz bir yıl olacak. Kısa örgü kazaklar, tunik şeklinde örgü modeller derken sizi sınırsız bir model havuzu bekliyor. Böylesine sınırsız bir havuzda mutlaka size uygun bir tasarıma denk geleceksiniz. Kendi tarzınıza uygun bir tasarımı mutlaka bulacaksınız.

  2014 senesi bir çok alanda bizleri yenilikler ile karşılaştırsa bile bazı ürünlerin asla tarih olamayacağını da kanıtlıyor. Mesela yıllardır bayanların her zaman tercih ettiği ürünler arasında 2014 örgü modelleri incelendiği zaman denk gelebileceğiniz bir çok tasarım bulunuyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.