Resim Bulunamadı

2014 Kürk Modelleri

30 Kasım 2013
 • 2014 Kürk Modelleri

  2014 kürk modelleri kaliteli tarz anlayışından asla ödün vermeyen tüm elit bayanlar için vitrinlerde yerlerini aldılar. Mükemmel derece tasarlanmış yeni ürünler siz bayanların hayallerini süsleyebilmek için hazırlandılar. Gerçekten de değişimi en yakından takip eden ve modadan asla geri duramayan bayanlar için incelenmesi gereken mükemmel detaylar var.

   

  2014 Kürk Modelleri Şimdiden İlgileri Çekti

   

  Bir süreden beridir kürk modasının nerede ise gerilediğini söyleyebilirim. 2014 senesinin yeni moda koleksiyonlarına baktığım zaman kürk modellerinin yeniden vitrinleri süslediğini gördüm. Bu tarz gerçekten de bayanların bir kez tercih ettikten sonra asla vazgeçemedikleri bir tarz olmaya devam ediyor.

   

  2014 Kürk Modelleri Hangi Detaylarda Bulunuyor?

  2014 senesi göz önünde bulundurulduğu zaman gerçekten de bir çok farklı tasarıma denk gelebiliyoruz. Bu sene kürk detayını da bir çok kıyafetinizde görmeniz mümkün olacak. Çünkü inanın bana 2014 senesi kürk modasını yeniden zirveye taşımaya hazırlanacak derecede farklı tasarımlar bulundurmaya devam ediyor

  Bir yelek ya da bir cekette kürk detayına rastlayabileceğimiz gibi bu tasarımların tamamının kürk olabilmesi de mümkün gibi duruyor. Yani tamamı kürk görünümde olmayan bir kıyafetin bile belli yerlerinde bu detaya rastlamak mümkün olacak gibi duruyor. Eğer siz de modaya ayak uydurmaya karar verdi iseniz; mutlaka kısa bir inceleme yaparak kıyafetlerinizde bu detaya yer vermelisiniz.

   

  2014 Kürk Modelleri Hangi Renkleri Barındırıyor?

  Genel olarak 2014 senesi incelendiği zaman renk tercihlerinin koyu renkli olan tasarımlar arasından yapıldığına dikkat çekebiliriz. Farklı ürünlerin de her daim daha koyu renkler arasından seçildiğini görüyoruz. Kürk modelleri incelendiği zaman da genel olarak yine koyu renk hakimiyeti var, diyebiliriz. Daha çok siyah ve kahverengi renklerinin tercih edildiğini görebiliyoruz.

  Leopar deseninde de modacıların asla vazgeçemeyeceklerini düşündüren yeni tasarımlara da denk gelmek mümkündür. Tüm bunların yanı sıra beyaz renkli ürünlere de denk gelebiliyoruz. Beyaz ve siyah renklerinin uyum içerisinde dans ettiği modelleri de görmek mümkün gibi duruyor. Yani ara renkler arasından tercihler yapmak yerine genelde ana renkler arasından seçimler yapılmış gibi duruyor.

  Eğer kürk detayından asla vazgeçemeyen bir bayan iseniz; 2014 senesi sizin seneniz oldu, diyebiliriz. Nerede ise tüm kıyafetlerin kürk detayı ile bezendiği bu sene gerçekten de farklı bir moda akımına şahit olacak diyebiliriz. Siz de bu moda akımını yakından takip etmek istiyor iseniz; mutlaka 2014 kürk modelleri arasında incelemeler yapmalısınız.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.