Resim Bulunamadı

2014 Kot Pardesü Modelleri

 • 2014 Kot Pardesü Modelleri

  2014 kot pardesü modelleri tesettür giyim tarzını benimsemiş ancak spor tarz da olan bayanların tercihleri arasında yer almaya devam etmektedir.  Halk arasında tesettür giyimi benimsemiş olan kişilerin genel olarak daha klasik bir tarz benimsedikleri düşüncesi yer almaktadır. Oysa 2014 senesinin tesettür tasarımlarına baktığımızda bir spor tarz ile karşılaşıyoruz.

  Aslında bu durum bu tarzı benimsemiş olan bir çok kişi tarafından çok önemli bir durum gibi duruyor. Hem spor giyinmek hem de tesettür giyimini kabullenmek bir arada olmaz gibi dursa bile; bizler bu yeni tarz anlayışı ile birlikte yep yeni bir deneyim kazanmış oluyoruz.

   

  2014 Kot Pardesü Modellerini Kimler Tercih Eder?

   

  Aslında her yaştan insanın tercih edebileceği bir tarz olsa bile genel olarak gençlerin tercih ettiğini görüyoruz. Çünkü genelde gençler spor tarzı benimserler ve de buna uygun olarak bir giyim zevkine sahip olabilirler. O nedenle de kot pardesü seçimlerinde gençleri görmemiz daha mümkün gibi duruyor.

   

  2014 Kot Pardesü Modelleri Farklı Tonlarda Mıdır?

  Nasıl ki bir kot pantolon alırken mavinin farklı tonları ile karşılaşabiliyor isek; kot pardesü modelleri arasında bir inceleme yaptığımız zaman mavinin değişik tonlarına denk gelebiliyoruz. Aslında açık mavi renk olan tasarımları yazın, koyu mavi renkte olan tasarımları da kışın tercih edildiğini vurgulamak istiyorum.

  Nedense kış aylarında insanlarda koyu renk kıyafetlere olan bir ilgi doğuyor. Bunun neden bu şekilde olduğunu tam olarak açıklayabilecek bir modacı var mıdır, emin değilim. İnsan havaların soğuması ile birlikte daha koyu renklere yönelerek sanırım güneşten yardım almaya çalışıyor. Yoksa koyu renk ürünleri seçmenin nasıl bir yararı vardır, bilmiyorum.

   

  2014 Kot Pardesü Modelleri Stilleri Farklı Mıdır?

  Düz bir pardesü modeline denk gelebileceğimiz ürünlerin yanı sıra pile detayı ile süslenmiş tasarımlara da denk gelebiliyoruz. Bunun yanı sıra düğme, fermuar gibi farklı detaylara denk gelmek de mümkün gibi duruyor. Yine kemer detayını bu ürünler üzerinde de görebiliyoruz. Yani tek bir tarz değil birkaç farklı tarz da modele denk gelebilmek mümkün.

  Siz spor bir tarzı benimsemiş bir bayan iseniz ve tesettür giyim ürünlerini alıyor iseniz; bence harika bir seçim olabilir. Hem rahat hem de şık bir bayan olabilmeyi başarabilirsiniz. O nedenle de yapmanız gereken tek şey dolabınıza 2014 kot pardesü modelleri arasından bir parça eklemek olacaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Pardesü Modelleri
  2016 Pardesü Modelleri
  2015 Pardesü Modelleri Nelerdir?
  2015 Pardesü Modelleri Nelerdir?
  Yazlık Pardesü Modelleri
  Yazlık Pardesü Modelleri
  Yeni Sezon Pardesü Modelleri
  Yeni Sezon Pardesü Modelleri
 • 1 yorum yapılmış. Sende yorum yap