Resim Bulunamadı

2014 Kısa Saç Modelleri

 • 2014 Kısa Saç Modelleri

  2014 Kısa Saç Modelleri hakkında bilgi sahibi olmak isteyeceğinizi düşünerek bu makaleyi sizler için yazdık. Kısa saç modelleri bayanlar için bazen iyi bazen de kötü olabiliyor. Toplumumuzdaki genel kanı kadınların saçlarının uzun olmasıdır. Ancak uzun saçtan sıkılan veya modaya uymak isteyen bayanlar çeşitli saç modellerini kendilerine yapmak isteyebilirler. Kısa saç modelleri kadınların son yıllarda en fazla tercih ettikleri saç modelleri arasında yerini korumaktadır. Ünlü moda tasarımcıları, saç ve bakım uzmanlarının tavsiye ettikleri kısa saç modellerini 2014 yılında da hayatımızın her döneminde göreceğe benziyoruz. Kısa saç modelleri bayanları güzel gösterebilir, ayrıca saçlarının bakımları için de ideal olabilir. Bilindiği gibi saçların uzun olması saçların hem yıkanmasını hem de bakımlarının yapılmasını zor duruma getirmektedir. İşte bayanları tüm bu dertlerden kurtarmak ve modaya uymak için kuaförler bayanlara kısa saç modelleri yapabilirler. Peki saçları kısalttıktan sonra bayanların en fazla kullandıkları ve herkes tarafından beğenilmekte olan kısa saç modelleri nedir?

   

  2014 Kısa Saç Modelleri Nelerdir?

  Kısa saç modelleri daha çok omuz hizasından daha kısa olan kesimlerde geçerli olmaktadır. Bu konuda size en güzel yardımı bir kuaför yapacak olsa da evde kısa saç modelleri yapmak isteyebilirsiniz. Kısa saç modelleri saçları ikiye ayırmak olabilir, tüm bunların yanında saçların bir kısmın arkaya atılması bir kısmının isse ön tarafta olması olabilir. Ayrıca küt saç modeli dediğimiz saçların düz bir şekilde başın iki yanında yüze indiği modellerde bayanların son yıllarda kullanmış oldukları saç modelleri arasında yerini korumaktadır. Kısa saç modellerinde en fazla merak edilenlerinden bir tanesi saçların topuz yapılabilir mi sorusudur. Kısa saçlarda topuz pek fazla önerilmemektedir. Topuz modelinde saçlar üst kısımlardan toplanacağı için bu model kısa saçlara pek de uymamaktadır.

   

  En Güzel 2014 Kısa Saç Modelleri

  Bu konuda pek çok ünlü ismin saç kesimleri örnek anılabilir. Ancak dünya üzerinde kısa saç kullanan ünlülerin en başını saymak gerekirse Rihanna saç modeli denilebilir. Rihanna saç modelinde Rihanna’nın yanlardan kesilmiş olan saçları örnek alınabilir bunun yanında Rihanna gibi saçlar yanlardan yüze doğru sarkıtılabilir. Rihanna saç modelleri bir çok kadına uyum sağlayan saç modelleri arasındadır.

   

  2014 Kısa Saç Modelleri için Hangi Malzemeler Gerekli?

  Kısa saç modelleri temizlenmesi ve bakımları kolay olan saç modelleridir. Kısa saç modelleri için en önemli araç gereçlerden bir tanesi Fon makinesidir. Fon makinesi ile saçlara en güzel şekiller verilebilir.

  Siz de kısa saç modellerinden hoşlanıyorsanız bir kuaföre giderek 2014 Kısa Saç Modelleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Kabarık Saç Modelleri
  2016 Kabarık Saç Modelleri
  2016 Gelin Saçı Modelleri
  2016 Gelin Saçı Modelleri
  2016 Düz Saç Modelleri
  2016 Düz Saç Modelleri
  2016 Kıvırcık Saç Modelleri
  2016 Kıvırcık Saç Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.