Resim Bulunamadı

2014 Kış Çizme Modelleri

 • 2014 Kış Çizme Modelleri

  2014 kış çizme modelleri genel olarak kesimleri itibari ile diğer senelerden biraz daha farklı duruyorlar. Genel olarak orta kesimlerden uzak ve diz üstü kesimler dikkatlerden kaçmıyor. Gerçekten de birbirinden farklı modelleri incelediğimiz zaman insan hangisini alacağına karar veremiyor. Bir çok farklı stil ve bir çok farklı kesim ile hepimizin beğenisini kazanmayı başarıyor.

   

  İnsan her zaman kendisi için en çok yakışan modeller arasından bir karar vermek ister. Bu doğrultuda seçimleriniz mutlaka kendi tarzınıza en uygun modeller arasından olmalıdır. Ancak o zaman tarzınızı en çok yansıtabilen modeli bulabilirsiniz ve de alabilirsiniz. Bu sene çizme modelleri bir harika duruyorlar.

   

  2014 Kış Çizme Modelleri Neden Farklıdır?

   

  Bu sezon modacılar tek bir tarza hitap etmek yerine bir çok farklı bayanı düşünerek tasarımlarını gözler önüne sermişlerdir. Gerçekten de yenilikçi bir anlayış ile birlikte her tarza ulaşabilen modelleri görmemiz mümkün gibi duruyor. Daha önceki senelerde olduğu gibi tek bir tarza yönelmek yerine birden farklı tarzı harmanlamayı başarmışlar diyebiliriz.

   

  2014 Kış Çizme Modelleri Renk Seçimleri Nasıldır?

  Eğer genel olarak siyah ve kahverengi gibi kış renkleri arasından bir seçim yapmak istiyor iseniz; bu mümkündür. Ancak bunun yanı sıra farklı renkleri denemek isteyen bir kişi iseniz; kendiniz için kırmızı, mor gibi değişik renkler arasından bir tercih yapabilirsiniz. Bu noktada önemli olan tek şey kesinlikle sevdiğiniz renkleri bilmenizdir. Çünkü bu sezon bir renge takılı kalmak söz konusu bile değildir.

   

  2014 Kış Çizme Modelleri Tarzımı Yansıtır Mı?

  Bu sezon çizmelerde kullanılacak olan renklerden bahsetmiştik. Kesimlerinden de bahsettik. Şimdi burada önemli olan kendi tarzınıza en uygun kesim ve rengi bulabilmek olacaktır. Tek bir tarza göre sınırlandırılmadığından yapmanız gereken tek şey kendinize en uygun olan tasarımı bulmak olacaktır.

   

  Kış aylarında çizme seçen bayanlar için topuk boyları da büyük farklılıklar gösteriyor. Kalın ve kısa topuklardan tutun da ince ve uzun topuklara kadar bir çok farklı seçim yapabilmeniz mümkün gibi duruyor. Yani anlayacağınız bu sene tarzıma uygun ürün bulamıyorum diyemeyeceksiniz. Çünkü herkesin tarzı ile uyuşabilecek olan modelleri karşımıza çıkaran bir moda akımı ile karşı karşıyayız.

   

  Eğer siz de kendi tarzınıza en uygun olan çizmeyi gönül rahatlığı ile seçebilmek istiyor iseniz; mutlaka iyi bir araştırma yapmalısınız. O nedenle yapmanız gereken şey ilk önce 2014 kış çizme modelleri arasında doğru bir araştırma yapmak olacaktır.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Gelin Ayakkabı Modelleri
  2016 Gelin Ayakkabı Modelleri
  Trend Topuklu Ayakkabı Modelleri
  Trend Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Çizme Modelleri
  2016 Çizme Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.