Resim Bulunamadı

2014 Gümüş Kolye Modelleri

26 Kasım 2013
 • 2014 Gümüş Kolye Modelleri

  2014 gümüş kolye modelleri farklı tarzlar için farklı tasarımlar olarak karşımıza çıkabiliyor. Aslında iki farklı tarz benimsenmiş diyebiliriz. Birincisi genel anlamda yaka modeli gibi büyük kolye modelleri arasından tercihler yapanların seçimleri, ikincisi ise daha minik taşlarla oluşturulmuş daha sade modeller arasından tercihler yapanların seçimleri olarak ayrılıyor.

  Genel olarak bu sezon altın da olsa, gümüş de olsa minik taşlar ile bezenmiş modellerdir. Seçtiğiniz ürünün zarif olmasına kesinlikle dikkat etmelisiniz. Kendiniz için bu sezon çok büyük ve abartılı modellerden kesinlikle uzak durmalısınız. 2014 senesi abartı olan bütün modellerin dışında bir moda anlayışı benimseyecek gibi duruyor.

   

  En Çok Tercih Edilen 2014 Gümüş Kolye Modelleri Nelerdir?

   

  Genel olarak bu sezon sonsuzluk, kalp gibi modeller ön planda olacak. Çok kalın olmayan bir zencir ile birlikte bu minik detaylar birleşecek gibi duruyor. Elbette ki daha şık ortamlar için de bu modellerin minik taşlarla bezenmiş tasarımlarına denk gelmek mümkün olacak gibi duruyor. Genel olarak bakarsak; kesinlikle küçük formda tasarlanmış modelleri görebileceğiz.

   

  2014 Gümüş Kolye Modelleri İnci İle Birleşecek Mi?

  Bu sezon kolye modelleri arasında bir araştırma yaptığınız zaman kesinlikle inci detayını gözden kaçırmıyorsunuz. Birkaç sezon önce nerede ise unutulmaya yüz tutan inci detayı, bu sezon tüm ihtişamı ile birlikte yine karşımıza çıkıyor. Ancak incilerden oluşan kombinasyonlar yerine tek incili modeller daha fazla yer kaplıyor.

   

  2014 Gümüş Kolye Modellerini Nerede Takip Edebilirim?

  İnternetin sınırsız faydalarından her zaman yararlanmalısınız. Ancak en çok da moda alanında yararlanmaya çalışmalısınız. Çünkü modayı sürekli yerinden takip edebilmeniz imkansızdır. Ancak internete araştırmalar yapabilir ve de bu şekilde en doğru sonuca ulaşabilirsiniz. Gümüş kolye modelleri arasında bir gezinti yapmak istediğiniz zaman internetten yararlanabilirsiniz.

  Moda akımlarının ne kadar hızlı bir şekilde ilerlemeye devam ettiğini görüyorsunuz. Buna sürekli mağazaları dolaşarak erişemezsiniz. İnternetten ya da moda dergilerinden yararlanmak zorundasınız. Yoksa modayı hep bir adım geriden takip edersiniz. Bir adım geriden takip ederken; modaya uygun olduğunuzdan bahsedebilir misiniz?

  Elbette ki, hayır! O nedenle bolca incelemeler yaparak yeni sezon da bizi nelerin beklediğini önceden kestirmeniz gereklidir. Buna uygun bir biçimde kendiniz için yeni sezona hazırlık yapabilirsiniz. Mesela şu anda 2014 gümüş kolye modelleri arasından bir seçim yapacak iseniz; hangi tasarımlar arasından karar vermeniz gerektiğini çok iyi biliyorsunuz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Yüzük Modelleri
  2016 Yüzük Modelleri
  2016 Örgülü Takı Modelleri
  2016 Örgülü Takı Modelleri
  2016 Kolye Modelleri
  2016 Kolye Modelleri
  2016 Gümüş Kolye Modelleri
  2016 Gümüş Kolye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.