Resim Bulunamadı

2014 Gucci Çanta Modelleri

 • 2014 Gucci Çanta Modelleri

  2014 Gucci çanta modelleri her sene olduğu gibi bu sene de tüm Gucci severlerin beklentilerini karşılayabilecek nitelikte duruyorlar. Artık nerede ise efsane haline gelmiş bir markadan bahsediyoruz. Genç, yaşlı demeden her yaştan bayanın her zaman kullanmaya devam ettiği ürünler arasında yer almaya devam ediyorlar.

  Gucci markası çok elit kesimlerin de tercih ettiği bir marka iken, daha sıradan kesimler de bu markanın tasarımlarını tercih etmeye devam ediyorlar. Yani tek bir kesime hitap etmeyen farklı ürünleri birlikte herkesin beğenisini kazanmaya devam ediyor. Bu geniş bir yelpazeye sahip olan tek marka özelliğini de taşıyor.

   

  2014 Gucci Çanta Modelleri Yılan Derisinden Mi?

   

  Modanın öncü markalarından olan Gucci, 2014 tasarımları ile de herkesin beğenisini kazanmayı başardı. Gerçekten de her sene olduğu gibi bu sene de gözler bu ünlü markanın tasarımlarında idi. Sonunda beklenen zaman geldi ve yeni ürünler karşımıza çıktı. Bu sene yılan derisi esintilerini izlediğimiz modeller bizlerle buluşmaya hazır hale geldi.

   

  2014 Gucci Çanta Modelleri Boyutları Nasıldır?

  2014 senesinin modacılar tarafından ne tarz tasarımlar ile bizi karşılayabileceği gerçekten de merak konusu idi. Bu nedenle de bir çok kişi Gucci markasının tasarımlarının bir an önce görücüye çıkmasını bekliyorlardı. Bu sene Gucci çanta modelleri nerede ise küçük bir cüzdan ebatında tasarlanmıştı. Bu da demek oluyor ki bu sezon daha küçük olan tasarımlar moda olmuş durumda.

  Bu sezon büyük çantaların yerini artık daha küçük tasarımlar almış durumda. Geçen sezon bizleri büyük modellere alıştıran modacılar bu sezon bir değişim yapmak istemişler. Nerede ise valiz ebatında tasarımların moda olduğu zamanlardan sonra şimdi karşımıza küçük tasarımlar çıkıyor.

   

  2014 Gucci Çanta Modelleri Hangi Renkler de?

  Her zaman ki gibi bu sene de Gucci markasının ürünlerini koyu renklerde görmemiz mümkündür. Koyu yeşil, kahverengi ve siyah renklerin hakimiyetini bu sene de markanın bütün tasarımlarında görüyoruz. Koyu renk seven bütün bayanların her zaman ki tercihleri yine bu markanın ürünleri arasından olmaya devam ediyor.

  Kaliteden asla ödün vermeyen bu markanın tasarımları yine her zaman ki gibi mükemmel derecede harika bir dizaynı barındırıyor. Kendisine değer veren şık bayanların tercihi olan bu marka her zaman ki gibi yine mükemmel tasarımları ile göz dolduruyor. Eğer hala 2014 Gucci çanta modelleri arasında bir araştırma yapmadı iseniz; gerçekten de modadan çok geri kaldınız, demektir.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Koton Çanta Modelleri
  2016 Koton Çanta Modelleri
  2016 Siyah Çanta Modelleri
  2016 Siyah Çanta Modelleri
  En Güzel Çanta Modelleri
  En Güzel Çanta Modelleri
  2015 Spor Çanta Modelleri Nelerdir?
  2015 Spor Çanta Modelleri Nelerdir?
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.