Resim Bulunamadı

2014 Gölgeli Saç Modelleri

12 Kasım 2013
 • 2014 Gölgeli Saç Modelleri

  2014 gölgeli saç modelleri her sene olduğu gibi bu sene de herkesin ilgi ile takip ettiği bir stil olmaya devam ediyor. Çünkü bana kalırsa saçınızın ışıltılı görünmesi her zaman önemlidir. Gölgeli saç demek saçınıza ışıltı kazandırmak demektir. Bazıları gölge rengi ile saç rengi arasında çok uç ton farkı bırakıyorlar.

  Burada önemli olan saçınıza ışıltı eklemek olduğundan normal saç renginizinden bir ton açık veya bir ton koyu olan bir renk seçmenizdir. Ancak o zaman doğal bir görünüm elde edebilirsiniz. Diğer türlü gerçekten de arada fazla ton farkı olduğu zaman bu boyanın yapay olduğu anlaşılır ve de hiç hoş durmaz.

   

  2014 Gölgeli Saç Modelleri Doğal Renklerde Mi?

   

  Saçınıza gölge yaptırmanız demek; ışıltılı ve doğal bir görünüm elde edebilmek demektir. Ancak siz renkler arasında çok büyük ton farkları seçerseniz, o zaman asla doğal bir görünüm elde edemezsiniz. Bu da sizin için yapay bir görünüm elde etmek, demektir. Açık konuşmak gerekir ise; bu şekilde bir saç da kesinlikle güzel durmaz.

   

  2014 Gölgeli Saç Modelleri Tercih Edilmeli Midir?

  Gölgeli saçlar her sene olduğu gibi bu sene de bayanların tercih ettiği modeller arasında yer alıyorlar. Çünkü dümdüz bir renk seçmek yerine arada farklı bir dokunuşa sahip olan bir saç rengi daha güzel ve de bakımlı duruyor. İnsan zaten her zaman bakımlı görünebilmek adına incelemeler yapar ve de buna göre bir tarz benimser.

   

  2014 Gölgeli Saç Modelleri Nasıldır?

  Saçınıza gölge attıracak iseniz; mutlaka kalınlıklara ve aralıklara dikkat etmelisiniz. Çok sık ve ince atılan gölge ile ara ara ve kalın atılan gölge farklıdır. Siz saçınız için belirlediğiniz gölgelere kendiniz karar vereceksiniz. Ancak yine de belirli belirsiz atılan gölgeler her zaman daha güzeldir.

  Çünkü o zaman doğallıktan uzak kalmazsınız. Doğal bir görünüm elde edebilirsiniz ve de ışıltılı bir saç modeli edinmiş olursunuz. Sanki saçınızı ara ara boyatmamışsınız da kendi saçınızın rengi bu şekilde durur. Bu da sizin için kesinlikle daha ışıltılı ve güzel bir görünümdür.

  Daha doğal duran bir saç modeli için yapmanız gereken tek şey ara ara atılan belli belirsiz gölgelerdir. Artık doğallık ön planda olduğu için 2014 gölgeli saç modelleri arasından bir renk seçecek iseniz; kesinlikle doğal duran ara ara olan gölgeleri seçmelisiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Kabarık Saç Modelleri
  2016 Kabarık Saç Modelleri
  2016 Gelin Saçı Modelleri
  2016 Gelin Saçı Modelleri
  2016 Düz Saç Modelleri
  2016 Düz Saç Modelleri
  2016 Kıvırcık Saç Modelleri
  2016 Kıvırcık Saç Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.