Resim Bulunamadı

2014 Gelin Saçı Modelleri

11 Kasım 2013
 • 2014 Gelin Saçı Modelleri

  2014 gelin saçı modelleri incelendiği zaman her sene olduğu gibi bu sene de genel olarak topuz modelleri görüyoruz. Saçların çok fazla dağınık olmadan tepeden toplandığı modeller gerçekten de duvak ile bütünleştiği zaman daha güzel duruyor. Gelinin yüz güzelliğinin ön planda olabilmesi açısından genel olarak topuz modeller tercih ediliyor.

  Elbette ki gelin saçı modelleri seçilirken; gelinlik modeli ve duvak tasarımı da büyük bir rol oynuyor. Tabii ki de gelinin yüz hatları da saç seçiminde oldukça büyük bir rol oynuyor. O nedenle aslında gelin saçı seçerken öncelikle yüzünüze giden bir model belirlemelisiniz. Elbette ki kuaförünüze de danışarak bir modelde karar kılmalısınız.

   

  2014 Topuz Gelin Saçı Modelleri

   

  Gelin saçı modelleri arasında incelemeler yaparken genel olarak topuz olarak seçilmiş saçlara denk geliyoruz. Ancak yüzü daha uzun olan bayanlar düz topuz tercih etmek yerine kesinlikle dağınık topuz modelleri arasından bir karar vermelidirler. Ancak o zaman yüzlerinde daha güzel bir modeli seçmiş ve de güzelliklerini ortaya koymuş olurlar.

   

  2014 Dalgalı Gelin Saçı Modelleri

  Dalgalı saçlar her zaman düz saçlara göre daha havalı dururlar. Eğer siz de dalgalı bir saça sahip iseniz; bu sene duvağınızın arasından dalgalanan saçlarınızı salık bir şekilde bırakabilirsiniz. Gerçekten de duvak ile birlikte mükemmel duran bu tarz bu sene bir çok gelinin tercihleri arasında yer alıyor.

   

  2014 Örgülü Gelin Saçı Modelleri

  Evde otururken ya da spor bir giyim tercih ettiğiniz zamanlarda genelde saçlarınızı örürsünüz. Örgülü saçlar yıllardır bayanlar tarafından tercih edilen saç modelleri olmaya devam ediyorlar. Şimdi 2014 senesinde örgülü gelin saçı modellerine denk gelmek gerçekten de mümkün gibi duruyor. Bu nedenle de bu sene evlenecek iseniz; buna da dikkat etmeniz gerekir.

  Artık evleniyorsunuz ve gelin sizsiniz. Belki de yıllardır bu gecenin hayalini kurdunuz. Kendiniz için en doğru saç modelini bulmak zorundasınız. Bir kişiye yakışan model diğerine yakışmayabilir. Bu nedenle de en önemlisi yüzünüze yakışabilecek olan modeli bulmanız gereklidir.

  Renk seçimi yaparken de mutlaka kendi ten renginize uygun olan bir saç rengi seçmelisiniz. Kendinizi aynaya baktığınızda nasıl güzel hissediyor iseniz, o şekilde bir modele karar verebilmeniz gereklidir. Bu nedenle de aslında moda her zaman değişirken siz 2014 gelin saçı modelleri arasında bir inceleme yaparken kendi yüzünüze en çok giden şekli seçmelisiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Kabarık Saç Modelleri
  2016 Kabarık Saç Modelleri
  2016 Gelin Saçı Modelleri
  2016 Gelin Saçı Modelleri
  2016 Düz Saç Modelleri
  2016 Düz Saç Modelleri
  2016 Kıvırcık Saç Modelleri
  2016 Kıvırcık Saç Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.