Resim Bulunamadı

2014 Gelin Başı Modelleri

10 Aralık 2013
 • 2014 Gelin Başı Modelleri

  2014 gelin başı modelleri tamamen sıradanlıktan uzak bir şekilde karşımıza çıkıyorlar. Genel olarak herkesin tercih ettiği sıradanlaşmış modellerden ziyade bambaşka modelleri karşımızda görüyoruz. Üstelik de böylesine farklı model anlayışı her insanın kendisine has bir modeli seçmesinde büyük bir rol oynuyor. Her gelin kendisine en çok yakışan saç modelini bulmuş oluyor. Bu da tamamen özgün bir seçim oluyor.

   

  Sadece sizin yüz hatlarınıza yakışan bir seçim yapabiliyorsunuz. Aynı zamanda da seçtiğiniz gelinlik için doğru bir tercih yapabiliyorsunuz. Kendi özgünlüğünüz ön plana çıkıyor ve bu doğrultuda tamamen özgün bir saç modeli tercih etmiş oluyorsunuz. Artık kişiye özel seçimler moda olmuş durumda ve buna dikkat etmeniz gerekiyor.

   

  2014 Gelin Başı Modelleri Neden Bu Kadar Farklılık Gösteriyor?

   

  2014 senesi denildiği zaman akla ilk gelen şey kesinlikle farklı bir özgünlük olmalıdır. Bu sene herkes için farklı ürünleri inceleyebilirsiniz. Herkesin kendisine has bir moda akımına uymasına izin verilmiş gibi. Bana kalırsa bu sene için gerçekten de hayallerin yılı diyebiliriz. Çünkü her bireyin sadece kendi isteklerine uygun bir şekilde seçimler yapabilmesi mümkün kılınıyor.

   

  2014 Gelin Başı Modelleri Topuz Modellerden Mi Oluşuyor?

  Yıllardır süren çok yanlış anlaşılan bir konu var. Gelin başı denildiği zaman herkesin aklına ilk olarak topuz geliyor. Oysa ki bazı gelinlere topuz hiç yakışmaz. Gelinliği ve duvak seçimi ile topuzun uzaktan yakından alakası yoktur. Ancak topuz modası var diye bu gelin saçını topuz yaptırır. Artık bu düşüncelerden uzaklaşma zamanı geldi, diyebiliriz. Herkesin kendi tarzına ve beğenisine uygun saçlar bu sene moda desem inanır mıydınız?

   

  2014 Gelin Başı Modelleri Tercihim Tamamen Bana Mı Ait?

  Gelin başı seçiminiz tamamen size ait. Bu sene siz modaya uymuyorsunuz, moda size uyuyor. Gerçekten de farklı modeller arasından mutlaka sizin tarzınıza en uygun olan seçimleri yapabileceğinizi biliyorsunuz. Yüz hatlarınız bu konuda sizin en büyük yardımcınız olacaktır. Buna dikkat ederek bir seçim yaparsanız; daha sağlıklı bir seçim yapmış olursunuz.

   

  Şimdi siz mükemmel gecenizi düşünün. Kendiniz için en çok yakışacak olan gelinliğe karar verin. Ardından size yakışabilecek en doğru duvak tercihini yapın. Gelin buketinizi iyice araştırın ve bunun da en doğrusunu seçin. Son olarak da mutlaka 2014 gelin başı modelleri arasından sizi en çok yansıttığına inandığınız saç modelini seçin ve düğününüzün keyfini çıkarın.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.