Resim Bulunamadı

2014 Gece Elbiseleri

11 Kasım 2013
 • 2014 Gece Elbiseleri

  2014 gece elbiseleri eski yıllara göre gerekten de büyük bir değişim yaşamış gibi duruyor. Farklı bir tarza uygun bir şekilde tasarlanmış olan modeller gerçekten de artık daha zarif bir görünüme sahip duruyorlar. Eskiden gerçekten de daha abartılı taş desenleri ve daha abartılı detaylar kullanılıyordu. Ancak şimdi bu detaylar tarih oldu, diyebiliriz.

  Çünkü yeni dönem modacılar ve de tasarımcılar daha zarif ve abartıdan uzak bir tarz benimsiyorlar. Değişik yapıda olan modeller artık eskisi gibi sadece bir defa kullanılabilecek ve sonra dolaba kaldırabilecek kadar abartılı tasarlanmıyorlar. Artık yeni ürünler daha abartısız ve her ortamda giyilebilecek tarzda tasarlanmaya devam ediyor.

   

  2014 Gece Elbiseleri Zarif Mi?

   

  Daha önceki yıllarda gece elbiseleri gerçekten de rahat hareket edemeyeceğiniz tarzda tasarlanıyorlardı. Kesinlikle kendinizi rahatsız hissediyordunuz. Abartı olan fazla detaylar ile birlikte gerçekten de hareket etmek bile kolay değildi. Ancak zamanla bu tarz yerini daha rahat bir tarza bıraktı. Değişimin rüzgarından bu tasarımlar da etkilendi.

  Artık ağır ve abartılı modellerin yerini her daim kullanabileceğiniz şık ve sade modeller alıyor. Gece elbiseleri için artık bakış açısının çok farklı bir şekilde değiştiğini görebiliyorsunuz. Bu nedenle yeni sezon tasarımlarına bakarken moda tasarımlarının akımına kendinizi bırakmalısınız ve de doğru bir ürün seçebilmelisiniz.

   

  2014 Gece Elbiseleri Tarz Değişimine Uğramış Mıdır?

  Yeni sezon tasarımlarını incelediğimiz zaman gerçekten de büyük bir tarz değişimi görüyoruz. Büyük taşlar ile süslenmiş modellerin yerini artık daha düz ve çoklu aksesuar barındırmayan ürünlerin aldığını görüyoruz. Gerçekten de artık abartıyı bir kenara bırakarak sade bir şekilde de şık olunabileceğini görüyoruz.

  Bu da gerçekten de gece dışarı çıkarken artık etrafta abartılı bir şekilde giyinen insanları görmeyeceğiz anlamına geliyor. Artık herkes şık bir zarifliği abartı modellere tercih ediyor. Aslında bakarsanız bu şekilde daha mantıklı duruyor. Sonuçta abartılı olmak şık olmak demek değildir.

   

  2014 Gece Elbiseleri Değişimi Doğru Olmuş Mudur?

  Aslına bakarsanız eski zamanlarda abartılı olan her şey daha güzel duruyor kanısı vardı. Mesela abartılı bir makyaj bile sade bir makyajdan daha güzel zannediliyordu. Ancak zaman geçtikçe abartının yerini daha sade bir anlayış aldı. Bu şekilde bayanlar daha zarif duruyorlar. Eğer siz de bu bakış açısını onaylıyor iseniz 2014 gece elbiseleri arasında bir gezintiye çıkmalı ve de kendi tarzınıza en uygun olan modeli de bu şekilde seçmelisiniz.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2015 Kısa Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?
  2015 Kısa Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?
  Straplez Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?
  Straplez Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?
  En Güzel Kısa Gece Elbiseleri Nelerdir?
  En Güzel Kısa Gece Elbiseleri Nelerdir?
  Siyah Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?
  Siyah Abiye Elbise Modelleri Nelerdir?
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.