Resim Bulunamadı

2014 Düğün Pastaları

25 Kasım 2013
 • 2014 Düğün Pastaları

  2014 düğün pastaları göz önünde bulundurulduğu zaman gerçekten de artık insanların kolay memnun edilemediğini görüyoruz. Sürekli bir değişim içerisinde savrulan insanlar artık eskiden beridir kullanılan yöntemler ve alışkanlıklar yerine daha farklı ve de yenilikçi bir anlayış benimsiyorlar. Bu yenilikçi anlayışı da her yerde görmek mümkün gibi duruyor.

  Düğün pastaları eskiden klasik olarak birkaç katlı olurlardı. Yani bir düğüne gittiğiniz zaman farklı bir şey göremezdiniz. Belki de bu nedenle alıştığımız bir şey haline geldi. İnanın bana eskiden bu pastaların tatları bile aynı idi. Ancak son zamanlarda her şey hızla değişirken; düğün salonları ve organizasyonları da hızlı bir şekilde gelişmeye devam etti.

   

  2014 Düğün Pastaları Süslemeleri

   

  Sanatsal bir görünüm elde edebilmek adına her zaman daha farklı bir yol seçmeniz gerekir. Sizin seçtiğiniz yolu daha önceden bir başkası seçmedi ise, ancak o zaman gerçekten de yeni bir moda akımı başlatabilirsiniz. Son zamanlarda pasta süslemelerinde çok farklı detaylara denk gelebiliyoruz.

  Bu farklılıklar son zamanlarda düğün pastaları süslemelerinde de gözlerimize çarpıyor. Genel olarak şeker hamuru ile birlikte bir çok farklı süsleme bulunuyor. Böylesine farklı ve de değişik süslemeler ile birlikte insanlar gerçekten de daha farklı bir görsel şölen yaşıyorlar. Bu gerçekten de bence hayatımızın bir çok alanında dikkat etmemiz gereken bir şeydir.

   

  2014 Düğün Pastaları Tatları

  Eskiden sıradan tatlara sahip olan düğün pastaları yerini değişik tatların harmanladığı ürünlere bırakmış durumdadır. Siz dilerseniz vişneli, kakolu ya da aklınıza gelen başka bir tadı deneyebilirsiniz. Önceden klasik bir tat vardı ve asla başka yeni tatlara yer verilmiyordu. Ancak artık mükemmel bir organizasyonda ki mükemmel tatları deneyebileceksiniz.

   

  2014 Düğün Pastaları Renkleri

  Eskiden kremalı bir pastanın rengi beyaz, kakaolu bir pastanın rengi kahverengi olurdu. Biz daha ilk bakışta pastanın hangi aromalar ile harmanlandığını anlayabilirdik. Ancak zaman geçtikçe gerçekten de her alanda büyük değişimler oldu. Artık rengarenk pastalar görüyoruz ve acaba hangi tatları barındırıyor bunu tatmadan anlamıyoruz, bile.

  Artık gelin damat figürlerinin olduğu modellerden tutun da, esprili modeller ile bile bir pasta görünümüne denk gelebiliyoruz. Sıradanlıktan çok daha uzak bir düğün yapmak isteyen çiftler genelde sıra dışı bir organizasyon yapmak istiyorlar. Eğer siz de farklı bir pasta düşünüyor iseniz mutlaka 2014 düğün pastaları arasından kendiniz içi bir tane seçin.

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  En Yeni Astarlı Elbise Modelleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  Yeni Kış Modası Trendleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Bebek Şapka Modelleri
  2016 Rahat Kot Modası
  2016 Rahat Kot Modası
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.