Resim Bulunamadı

2014 Dantelli Nişanlık Modelleri

 • 2014 Dantelli Nişanlık Modelleri

  2014 dantelli nişanlık modelleri bana bir gerçeği anımsattı. Dantel detayı hayatımızdan çok uzun yıllar daha çıkmayacak gibi duruyor. Yıllarca tarzlar değişti, moda akımları değişti, beğeniler değişti ama bir şekilde dantel detayı hayatımızdaki yerini sürdürmeye devam etti. Neden çok fazla seviliyor diye bazen düşünüyor olabilirsiniz.

  Konuya şu şekilde bakalım; düz siyah bir elbise giydiniz. Bu size sade bir şıklık kazandırabilir. Ancak minik bir dantel detayı dahi olsa bu elbise de bir hareket sağlar. Üstelik de belirgin olmayan bir seksilik katabilir. Dozunda kullanıldığı zaman sizi gecenin en şık bayanı yapabilir. Durum böyle olunca dantelli nişanlık tasarımlarına denk gelmek de mümkün oldu.

   

  2014 Dantelli Nişanlık Modelleri Aynı Tarz Mıdır?

   

  Dantel detayının her kıyafette farklı bir yeri vardır. Elbisenin tarzı da bu detaya göre bulunur. Bu nedenle de aslında her elbisenin tarzı farklıdır. Sizin dantel detayını ne şekilde kullanmak isteyeceğinize bağlı olarak model değişebilir.Önemli olan sizin bu motifleri elbisenin neresinde görmek istediğinizdir.

  Kimi modellerde her yeri dantelli nişanlık tasarımlarına denk gelirken, kimi modellerde dantel detayının küçük bir ayrıntı olduğunu fark ediyoruz. Bu da demek oluyor ki; size en çok hangisi uygun duruyor ise o modeli seçmelisiniz. Sonuçta sizin cesaretiniz ve aynı zamanda da dantel detayını ne kadar sevdiğiniz büyük bir önem taşır.

   

  2014 Dantelli Nişanlık Modelleri Siyah Renkte Midir?

  Bir elbise içerisinde dantel detayı bulunduğu zaman aklımızda nedense siyah renk belirir. Aslında bir çok farklı renkte dantelli nişanlık bulabilmek mümkündür. Yeşil, mavi ve aklınıza gelen her renkte tasarımları bulabilirsiniz. Bu sadece sizin sevdiğiniz rengin hangisi olduğuna karar vermeniz ile mümkün olabilir.

   

  2014 Dantelli Nişanlık Modelleri Tercih Etmeliyim?

  Eğer dantel detayını çok fazla seviyor ve genel olarak kıyafetlerinizde görmekten mutluluk duyuyor iseniz; dantelli nişanlık tasarımları arasından bir tercih yapabilirsiniz. Farklı bir model de ürün denemek istediğiniz zaman da dantel detayından yararlanabilirsiniz. Bu sadece sizin hangi tarz ürünleri daha çok tercih ettiğiniz ile bağlantılıdır.

  Artık zaman değişiyor. Moda bizim algılayamacağımız kadar farklı bir şekle bürünüyor. Yapmamız gereken tek şey modayı yakından takip ederek yeniliklere her zaman açık olabilmektir. Bu nedenle de bir değişiklik yapmak istiyorum diyor iseniz; 2014 dantelli nişanlık modelleri arasında bir inceleme yaparak farklı bir tarzı benimseyebilirsiniz. Bu değişime hazır mısınız?

   

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Yeni Nişanlık Modelleri
  2016 Yeni Nişanlık Modelleri
  2016 Nişanlık Modelleri
  2016 Nişanlık Modelleri
  2015 Nişanlık Modelleri Nelerdir?
  2015 Nişanlık Modelleri Nelerdir?
  Pembe Nişanlık Modelleri Nelerdir?
  Pembe Nişanlık Modelleri Nelerdir?
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.