Resim Bulunamadı

2014 Çizme Modelleri

 • 2014 Çizme Modelleri

  2014 Çizme Modelleri incelendiği zaman her tarzdan bayana uygun olan farklı tasarımlara denk gelmemiz mümkündür. Farklı bacak boylarına sahip olan birçok bayan düşünülerek tasarlanmış olup gerçekten de değişik tasarımlara sahiptirler. Her sene belli bir tasarımın daha ön planda olduğuna şahit olabiliriz.

  Ancak 2014 çizme modelleri düşünüldüğü zaman gerçekten de birden fazla modelin gözler önüne serildiğine şahit oluyoruz. Yani illa diz üstü tasarımlar ya da bilekten kesimler ön planda değil. Bir çok farklı tarza uygun olan bir çok farkı çizme modeli görebiliyoruz ve bence bu iyi bir şey. Siz hem kendinize uygun olan tasarımı bulmuş hem de modaya uymuş olacaksınız.

   

  2014 Çizme Modelleri Tarzımı Yansıtır Mı?

   

  Her insanın kendisine ait olan ve onu diğerlerinden ayıran belli bir tarzı vardır. Önemli olan da moda olan ürünleri bu belirgin tarza uyarlayabilmektir. Şimdi 2014 tasarımları incelendiği zaman fark ediyoruz ki; bir çok farklı tarzı bensemiş olan bir çok farklı insan için değişime ayak uydurabilecekleri farklı modeller mevcuttur.

   

  2014 Çizme Modelleri Arasından En Çok Hangi Tasarımlar Tercih Ediliyor?

  2014 senesini göz önünde bulundurduğumuz zaman en çok dikkat eden ürünler arasında yine diz üstü çizmeler geliyor. Topuk detayını bazı modellerde görmemize rağmen bazı tasarımlarda daha rahat olması açısından topuk detayına yer verilmemiş. Ancak yine de topuklu ürünler rafları süslemeye devam ediyor.

  Hangi bayan çizmeye hayır diyebilir ki? Bu sezon aslında ara boyda kalan ürünleri çok fazla göremiyoruz. Ya diz üstü ya da bilekten kesilmiş tasarımlar dikkatleri çekiyor. Eskiden bunların dışında olan ara boylarda ki tasarımlara denk gelmek mümkündü. Ancak 2014 senesi göz önünde bulundurulduğunda buna dikkat etmek gereklidir diye düşünüyorum.

   

  2014 Çizme Modelleri Topukları Nasıl Tasarlanmış?

  Bütün bayanlar uzun boylu durabilmek adına topuklu ürünleri tercih ederiz. Aslında işin aslı uzun boylu durmaktan ziyade daha zayıf durabilmektir. Çünkü topuk boyu ne kadar uzun olan bir ayakkabı seçerseniz, o kadar zayıf durursunuz.

  2014 senesi çizme tasarımları incelendiği zaman sihirli topuk da dediğimiz dışarıdan çok fazla belli olmayan ancak uzun bir topuk boyuna sahip olan ürünler ile karşımıza çıkıyorlar. Bu bir çok bayanın yüzünü güldürmeyi başarabilecek cinsten bir yaklaşım gibi duruyor. 2014 çizme modelleri incelendiğinde aslında her tarz bayan için en farklı tasarımın modacıların dokunuşları ile hareket kazandığını görebilmek mümkün.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Gelin Ayakkabı Modelleri
  2016 Gelin Ayakkabı Modelleri
  Trend Topuklu Ayakkabı Modelleri
  Trend Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Çizme Modelleri
  2016 Çizme Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.