Resim Bulunamadı

2014 Cemil İpekçi Gelinlik Modelleri

 • 2014 Cemil İpekçi Gelinlik Modelleri

  2014 Cemil İpekçi gelinlik modelleri tam anlamı ile bir şaheser görüntüsüne sahipler, diyebiliriz. Gerçekten de hayatınız boyunca sıradanlıktan her zaman uzak bir insan mı oldunuz? O halde en önemli gününüzde sıradan olmayı asla istemezsiniz. Sıra dışı bir konsept arayışına mı girdiniz? Mutlaka Cemil İpekçi dokunuşlarını hissetmeniz gereklidir.

  Her zaman sıradanlıktan uzak tarzı ile birlikte size farklı bir bakış açısı sunarak yeni tasarımları arasından tercihler yapabilmenize olanak sağlıyor. Ünlü bir modacının gözünden size en çok yakışabilecek olan modeli görmüş ve de ona uyarak bu tasarımı almış olacaksınız. Sizce sizden daha güzel bir gelin bulmak mümkün olur mu?

   

  2014 Cemil İpekçi Gelinlik Modelleri Sıradanlıktan Uzak Mıdır?

   

  Cemil İpekçi farklı tarz anlayışı ile her zaman bir çok modacıdan çok farklıdır. Siz de diğer gelinlerden çok farklı bir gelin olmak istiyor iseniz, mutlaka bu tasarımları incelemeli ve de sıradanlıktan çok uzak bir model seçmelisiniz. Bu özel gününüzde sadece sizin tarzınızı yansıtan özel bir gelinliğe sahip olmaya ne dersiniz?

  O halde mutlaka yapmanız gereken şey Cemil İpekçi gelinlik modelleri arasında bir gezintiye çıkabilmek ve de buradan sizi en çok mutlu edebilecek olan tasarımı bulabilmek olacaktır. En farklı gelin siz olmak istiyor iseniz; yapmanız gereken tek şey sadece bu tasarımlar arasında biraz araştırmalar yaparak size uygun olan ürünü bulabilmektir.

   

  2014 Cemil İpekçi Gelinlik Modelleri Bana Yakışır Mı?

  Bir modacının sihirli parmaklarından çıkmış bir gelinlik modelinden bahsediyoruz. Sizce bu tasarımın bir bayana yakışmaması mümkün olabilir mi? Gerçekten de değişik modelleri ve de her tarz için farklı bir tasarım anlayışı ile size yakışmayan bir modelin ortaya çıkma ihtimali var mıdır? Elbette ki yoktur.

   

  2014 Cemil İpekçi Gelinlik Modelleri Straplez Kesim Midir?

  2014 gelinlik modelleri arasında incelemeler yaptığımız zaman bir çok modelin straplez kesimlere sahip olduklarını görebiliyoruz. Ancak bu genel bir klişe değildir. Yani her modacı kendisine ait dokunuşlar ile birlikte daha farklı ürünler ortaya çıkarabilir. Ancak Cemil İpekçi tasarımlarına baktığım zaman genel olarak straplez modellerin hakim olduklarını söyleyebilirim.

  Gerçekten de sıra dışı bir gelin olmaya hazır mısınız? Belki de daha önce hiçbir gelinin denemediği bir modele sahip olmak ister misiniz? O halde bana kalırsa çok fazla düşünmeyin ve de 2014 Cemil İpekçi gelinlik modelleri arasından bir seçim yapın.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Yeni Dantelli Gelinlik Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  Düğün Elbisesi Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Mini Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
  2016 Özel Gelinlik Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.