Resim Bulunamadı

2014 Balık Etekli Nişanlık Modelleri

 • 2014 Balık Etekli Nişanlık Modelleri

  2014 balık etekli nişanlık modelleri son zamanlarda bayanların ilgisini çekmiş gibi duruyor. Moda da bazı kalıplar kalsa bile bazıları sürekli değişim sürecinde olmaya devam ediyor. Gerçekten de kendiniz için yenilikçi bir yapı benimsiyor iseniz; yapmanız gereken tek şey farklı modellere bakabilmek ve de bunları kendi tarzınıza uyarlayabilmek olacaktır.

  Balık etekli nişanlık seçimi her bayan için elbette ki uygun değildir. O nedenle bu noktada gerçekten de dikkatli olmak gerekir. Sırf modaya ayak uyduracaksınız diye tarzınızdan uzak ve sizi şıklıktan uzaklaştıracak bir model seçmemelisiniz. Kendi vücudunuzu iyice tanıyabilmeli ve de buna göre de kendinize en çok yakıştığını düşündüğünüz tasarımı almalısınız.

   

  2014 Balık Etekli Nişanlık Modelleri Kimlere Uygundur?

   

  Eğer uzun boylu ve zayıf bir bayan iseniz; balık etekli nişanlık tasarımları tam olarak size uygun olan tasarımlardır. Çünkü balık modeller genel olarak vücudunuzu sararlar. Eğer fazla kilolarınız var ise; bu modeller siz de güzel durmaz. Ya da boyunuz çok uzun değil ise de bu modelin hakkını veremeyebilirsiniz.

  Ancak uzun boylu ve zayıf bir bayan iseniz; balık etekli nişanlık ile birlikte zarafetiniz göz kamaştırabilir. Kesinlikle sizin için uygun olan tasarımlar bunlardır. Bu nedenle seçimlerinizi yaparken mutlaka vücudunuzu ön planda tutarak, size yakışan modeller arasından yapmaya özen göstermelisiniz. Ancak o zaman doğru bir tercih yapmış sayılırsınız.

   

  2014 Balık Etekli Nişanlık Modelleri Renk Seçimleri

  Kendiniz için bir nişanlık almaya karar verdiğiniz zaman mutlaka tarzınızı ön planda tutmalısınız. Sonra sizin vücut tipinize uygun mudur diye bakmalısınız. Tüm bunların yanı sıra seçtiğiniz elbisenin ten renginiz ile uyum içerisinde olup olmadığına bakmalısınız. Daha sonra doğru bir şekilde tercihlerinizi yapabilirsiniz.

  Renk seçimi yaparken mutlaka teniniz ile uyumuna bakmalısınız. Bunun yanı sıra seçtiğiniz elbise o renk ile harmanlanabilmiş mi, buna bakmalısınız. Bazı renkler bazı modellere yakışmaz. Buna dikkat etmek zorundasınız. O nedenle gerçekten de araştırma yapmadan bir ürün almamalısınız. Sonuçta size yakışmayan bir tasarımın moda olup olmaması sizin için bir artı ya da eksi sayılmaz.

   

  2014 Balık Etekli Nişanlık Modelleri Seçmeli Miyim?

  Eğer boyunuz ve kilonuzun bu modelleri kullanabilmek adına uygun olduğunu düşünüyor iseniz; kesinlikle düşünmeden bu ürünler arasından bir tasarıma sahip olmalısınız. Çünkü vücudunuzun yapısına uygun olabilecek tasarımlar 2014 balık etekli nişanlık modelleri arasında olabilir. Daha incelemediniz mi?

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Yeni Nişanlık Modelleri
  2016 Yeni Nişanlık Modelleri
  2016 Nişanlık Modelleri
  2016 Nişanlık Modelleri
  2015 Nişanlık Modelleri Nelerdir?
  2015 Nişanlık Modelleri Nelerdir?
  Pembe Nişanlık Modelleri Nelerdir?
  Pembe Nişanlık Modelleri Nelerdir?
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.