Resim Bulunamadı

2014 Babet Modelleri

 • 2014 Babet Modelleri

  2014 babet modelleri bu senede bomba gibi. Her sene büyük bir heyecan ile takip ettiğimiz yeni sezon ürünlerinde harika babet modelleri mevcut. Son zamanlarda rahatına düşkün olan tüm bayanların gözde ayakkabı seçimlerinin tümü babet modelleri arasından oluyor. Siz de rahat bir şıklık benimseyen bir kişi iseniz; mutlaka yeni sezon tasarımlarına bir göz atın, derim.

   

  2014 Babet Modellerini Diğer Sezonlardan Ayıran Özellik Nedir?

   

  2014 moda akımına göz attığımız zaman eski sezonlara oranla büyük bir gelişimin ve de değişimin bizleri kucakladığına şahit oluyoruz. 2014 babet modellerini incelediğimiz zaman eskiye nazaran sadece topuksuz olan babetleri değil, rahatınızı bozmanızı gerektirmeyecek oranda topuklu modelleri de görüyoruz.

  Farklı renklere sahip yeni modeller göz zevkimize hitap etmeye devam ederken; 2014 babet modellerinin tasarımlarında minik dokunuşlar ile birlikte harikalar yaratıldığını da görüyoruz. Kurdele detayı her sene olduğu gibi bu sene de gözümüze çarpıyor ve açıkçası güzel de duruyor. Bunun yanı sıra bu sene sanki daha renkli bir bakış açısı benimsenmiş gibi duruyor.

  Minik boncuklar ile süslenen farklı ürünler gerçekten de bizlere şirin bir şıklığın ne demek olduğunu belirtebilecek şekilde tasarlanmış. Siyah rengin genel olarak tüm modeller üzerinde bulunan bir hakimiyeti olsa da çarpıcı renklere de yer verilmiş olduğunu görüyoruz.

   

  2014 Babet Modelleri Genelde Klasik Tarz İle mi Uyumludur?

  Birçok kişinin yanlış bildiği bir önermeyi düzeltmek istiyorum. Sanki babet seçimlerini genel olarak klasik tarz benimsemiş olan kişiler yapar zannediyoruz. Oysaki babet modelleri göz önünde bulundurulduğu zaman karşımıza spor ürünler de çıkıyor. Yani bir kot pantolon ile rahatlık ile kombin edebileceğiniz spor bir şıklık karşımıza çıkmayı başarıyor.

   

  Babet Ayakkabı Seçimi Hangi Kıyafetler İle Uyumludur?

  Klasik giyinmeyi seven bir bayan olabilirsiniz. Genelde giyim zevkinizin içerisinde bolca elbise ve klasik etekler bulunabilir. İnce topuklu ayakkabılar ile kendinizi rahat hissedemeyebilirsiniz. Spor bir ayakkabı da kullanamazsınız. Ne yapacaksınız? Elbette ki rahatlık ile şıklığın incecik bir çizgi üzerinde ahenk ile dans ettiği babet modelleri arasından bir inceleme yapacaksınız.

  Rahatlık ile şıklığın aynı yerde bulunamayacağını düşünenlere modacıların en büyük cevabı kesinlikle 2014 babet modelleridir. Hem spor bir ayakkabının sağlayabileceği rahatlığı hissedeceksiniz hem de ayı zamanda kıyafetleriniz ile şık bir uyumu yakalayabileceksiniz. Bu sezon 2014 babet modelleri konusunda modacılar biz bayanları düşünmüş ve onlara bir hediye sunmuş diye düşünüyorum.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Gelin Ayakkabı Modelleri
  2016 Gelin Ayakkabı Modelleri
  Trend Topuklu Ayakkabı Modelleri
  Trend Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Çizme Modelleri
  2016 Çizme Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.