Resim Bulunamadı

2014 Altın Kolye Modelleri

20 Kasım 2013
 • 2014 Altın Kolye Modelleri

  2014 Altın Kolye Modelleri incelendiği zaman eski sezonlarda ki gibi geniş ve büyük modelleri göremiyoruz. 2013 senesinde başlayan küçük bir zincir üzerinde farklı küçük detayların bulunduğu kolyelere denk gelmek mümkün gibi duruyor. Şans kolyesi adı da verilen tasarımın formunda ürünlere ulaşabilmek mümkün gibi duruyor.

   

  2014 Altın Kolye Modelleri Küçük Detaylarla Kaplı

   

  Eski zamanlarda altın ürünler kullanılırken; genelde en kalın olan ürünler alınırmış. Burada ki amaç belki gösteriş olabilir, bilmiyorum. Ancak yeni nesil altına eskisi kadar önem vermiyor. Bu nedenle de altın takılarda genel olarak gram olarak da model olarak da küçülme söz konusu gibi duruyor. Bayanlar gündelik yaşantılarında da bu ürünleri kullanmak istiyorlar.

  O nedenle aldıkları tasarımları gündelik yaşantılarında da rahatça kullanabilecekleri abartıdan uzak olan ürünler arasından seçiyorlar. Bu da demek oluyor ki daha ufak modeller, daha ince zincirler görebilmemiz mümkün gibi duruyor. Ki bu tarz bir seçim daha şık ve sade bir görünüm elde etmenizi sağlıyor.

   

  2014 Altın Kolye Modelleri Fiyatları Uygun Mu?

  2014 senesinde altın kolye tasarımlarının hem boyları ufaldı hem de daha ince bir hale geldiler. Bu da gram olarak bir düşüş sağladı. Böyle olunca çok pahalı ürünlerin yerine herkesin alabileceği fiyatı daha uygun ürünler çıkmış oldu. Bu sezon altın ürünleri alırken çok fazla zorlanmayacaksınız.

   

  2014 Altın Kolye Modelleri Her Yaşa Uygun Mu?

  Eskiden altın dendiği zaman aklımıza abartı ve ağır modeller geliyordu. Her yaştan insanın kullanımı bir yana orta yaşlı bayanlar bile sadece özel günlerinde takabiliyorlardı. Hem maddi olarak çok pahalı idi hem de aynı zamanda çok fazla gösterişli idiler. Ancak şimdi kendinize bir altın kolye almak isteseniz; kaç yaşında olursanız olun bunu kullanabilirsiniz.

  Ağır olmayan ve de kesinlikle belli bir yaş grubuna hitap etmeyen bu modeller herkes tarafından beğeniliyor. Hem gram düşüşü ile birlikte modaya bütün bayanlar ayak uydurabilecektir. Altın; eskiden sadece düğünlerde ve özel günlerde tercih ediliyordu. Ancak artık gündelik yaşamın içerisine de girdi.

  Gündelik yaşamda tercih edilen ürünler elbette ki daha sade ve sıradan olmalıydı. Modacılar da bunu göz önünde bulundurarak tam olarak gündelik yaşantıya hitap edebilecek bir moda akımı ile karşımıza çıktılar. O nedenle 2014 altın kolye modelleri her yaştan kişinin istediği zaman gönül rahatlığı ile kullanabileceği tasarımlar oldular.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Yüzük Modelleri
  2016 Yüzük Modelleri
  2016 Örgülü Takı Modelleri
  2016 Örgülü Takı Modelleri
  2016 Kolye Modelleri
  2016 Kolye Modelleri
  2016 Gümüş Kolye Modelleri
  2016 Gümüş Kolye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.