Resim Bulunamadı

2014 Altın Bilezik Modelleri

20 Kasım 2013
 • 2014 Altın Bilezik Modelleri

  2014 altın bilezik modelleri arasında kendimi kaybettiğim zaman; aslında insanın yatırım dışında kullanabildiği altın ürünlerin ne kadar ihtişamlı olduklarını gördüm. Gerçekten de abartıdan uzak sade bir yaşam süren kişilerin bu denli farklı tasarımları alabileceğini düşünmüyorum. Ancak abartıyı seven ve kesinlikle maddi durumu iyi olan kişilerin yönelmesi gereken tasarımlar, bunlar.

   

  22 Ayar 2014 Altın Bilezik Modelleri

   

  Genel olarak 22 ayar bir bilezik alacak iseniz; Adana burması tasarımları arasından bir karar verebilirsiniz. Hem çok kalın değildir hem de aynı zamanda yıllardır kültürümüzde yer edinmiştir. O nedenle bu tasarımlar gerçekten de mantıklı olabilir. Yeni nesil gençlerin tercih ettiği altın bilezik modelleri arasında kelepçeli tasarımlar da yer alıyor.

  Yeni nesil genel olarak yatırım amaçlı değil de; kullanım amaçlı seçimler yaptığı için farklı ürünlere yönelebiliyorlar. Bunun yanı sıra geniş modeller de tercih ediliyor. Birkaç tane ayrı bilezik takmak istemeyen bayanlar genelde tek ve kalın olan tek bir bilezik seçiyorlar.

   

  2014 Altın Bilezik Modelleri Farklı Mı?

  Geçtiğimiz sezonlara baktığımızda bire bir aynı giden ürünler olduğunu görebiliyoruz. Adana burma gibi bazı altın bilezik modelleri asla eskimezler. Hem takı olarak hem de aynı zamanda yatırım aracı olarak kullanıldıklarından asla değişmez bir yerleri vardır ve de tüm bayanlar bunlar arasından karar vermeye sezonlar boyu devam ederler.

  Ancak Osmanlı esintilerinin çok fazla hissedildiği yeni sezon da yakut gibi Osmanlı zamanlarında çok kullanılan değerli taşlara yer verilmiş gibi duruyor. Kendilerini Osmanlı sultanları gibi hissetmek isteyen bayanlar bu modeller arasından da seçimlerini yapabiliyorlar.

   

  2014 Altın Bilezik Modelleri Ne Tarzdır?

  Çok geniş ve taşlı modeller genel olarak Osmanlı zamanlarına özenen bayanlar tarafından tercih ediliyorlar. Daha ince ve kelepçeli olan modeller yeni nasıl genç bayanlar tarafından tercih ediliyorlar. Yani aslında altın olsun olmasın herkes takısını kendi tarzına uygun bir şekilde yorumluyor ve de buna göre seçiyor. Bu sezon gözümüze çarpan bir yenilikten bahsetmek gerekir ise; örgülü modeller gerçekten de çok daha ön planda olacak gibi duruyor.

  Tüm bunların dışında incecik ve nerede ise bir bilekliği andıran modeller de çok farklı tasarımları ile karşımıza çıkmayı başarıyor. Gerçekten de siz kendi tarzınız doğrultusunda yeni bir ürün bulabilir ve de bunu seçebilirsiniz. Bu nedenle 2014 altın bilezik modelleri incelemesi yaparken tarzınızı ön planda bulundurun.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Yüzük Modelleri
  2016 Yüzük Modelleri
  2016 Örgülü Takı Modelleri
  2016 Örgülü Takı Modelleri
  2016 Kolye Modelleri
  2016 Kolye Modelleri
  2016 Gümüş Kolye Modelleri
  2016 Gümüş Kolye Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.