Resim Bulunamadı

2013 Topuklu Ayakkabı Modelleri

 • 2013 Topuklu Ayakkabı Modelleri

  2013 topuklu ayakkabı modelleri, kadınların vazgeçilmez tutkusunu tamamen karşılıyor. Topuklu ayakkabı her kadının vazgeçilmez aksesuarları arasındadır. Nedense kadınlar asla topuklu ayakkabılardan vazgeçemez ve sanki adeta küçüklükte bile giyiyormuş gibi çok profesyonel yürüyüşleri ile de dikkat çekerler. Aslında daha önceki yıllarda ağırlıklı olarak sadece özel günlerde giyilen bu topuklu ayakkabılar artık günümüzde her adımda kullanılıyor. 2013 topuklu ayakkabı modelleri arasında kadınları baştan çıkaracak yüzlerce model mevcut. Her ne kadar yeni yıla çok az kalsa da ve modacılar büyük ummalı bir çalışma ile yeni ürünleri piyasaya sürmeye hazırlanıyorsada, piyasada halen 2013 yılının rüzgârları esiyor.

  2013 topuklu ayakkabı modellerinde bu yıl en çok göze çarpan detaylar şeffaf tasarımlar oldu. Öyle ki şık bir gece davetine giymek için aranılan ayakkabıların arasında  transparan ya da yüksek topuklu örneklerini gördünüz. Özellikle 10 cm ve daha uzun olan ayakkabılara her yıl olduğu gibi bu yılda çok fazla bir ilgi var. Bu topuklar dolgu topuk ya da platform topuk ile birleştirildiğinde çok kolay giyilebilir hale geliyor ve kişiyi asla rahatsız etmiyor.

  Her ne kadar modacılar artık yavaş yavaş platform topukların yok olduğunu söylese de kadınlar bu modadan vazgeçemiyorlar. Daha çok kısa boylu bayanların tercihi olan bu modeller hem hileli şekilde uzun olmaya yarıyor hem de daha estetik görüntüler ile ayakları süslüyor. Sizlerde boy problemi yaşıyorsanız topuklu ve platformlu ayakkabı modellerine bakabilirsiniz. Böylelikle uzun eteklerinizde çok daha hoş görüneceksiniz.

  2014 topuklu ayakkabı modelleri arasında bu yıl siyah renklerin çok fazla dışına çıkılmış ve geniş yelpazede renkler kullanılmıştır. Özellikle kırmızı, narçiçeği, lacivert, mavi gibi renkler her kıyafet ile uyumlu hale getiriliyor ve içinde farklı renklerde saklanarak çok kullanışlı bir hal alıyor. Sizlerde genel olarak yılbaşında sadece bir kaç çift almak ve tüm yıl giymek istiyorsanız, klasik olarak bir siyah ve daha çok yeşil, krem, mavi karışımlı ayakkabıları da alabilirsiniz. Kıyafet kombin ederken sıkıntı çekmemiş olur ve hatta bazen çok sade elbiselerinizlede renkli topuklu ayakkabı kullanarak çok daha farklı bir tarz oluşturabilirsiniz. Birçok firma şuanda son modellerini sergiliyor ve yeni yılda yeni ayakkabı modelleri ile karşınıza çıkmaya hazırlanıyorlar. 2013 topuklu ayakkabı modelleri için sizlerde elinizi çabuk tutun ve şuanda indirimde olan ürün gruplarını alarak avantajları elde edin.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Gelin Ayakkabı Modelleri
  2016 Gelin Ayakkabı Modelleri
  Trend Topuklu Ayakkabı Modelleri
  Trend Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Topuklu Ayakkabı Modelleri
  2016 Çizme Modelleri
  2016 Çizme Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.