Resim Bulunamadı

2013 Pardesü Modelleri

 • 2013 Pardesü Modelleri

  Pardesü modelleri özelikle tesettür giyimin vazgeçilmezleri arasında yer alıyor. Bu senede 2013 pardesü modelleri için firmalar sunumunu yaptı. Yine çok farklı dizaynlar ve çok şık bir görüntü ile yıl boyunca mağazalarda alıcılarıyla buluştular.

  Özellikle en fazla talep edilen renklerin başlında hiç şüphesiz siyah pardesü modelleri geliyor. Siyah olan modeller de her ne kadar fazla dikkat çekici ayrıntılar olmaz gibi dursa da bu yıl hafif pileler, kullanılan fiyonk detayları ve fırfırlı yakalar çok şık olmalarına yetti.

  Pardesü modellerinde elbette tek renk olarak tercih yapılmıyor. Diğer talep gören renklerin arasında yer alan krem rengi de bu yıl olukça fazla kullanıldı. Genel olarak herkesin dolabında olması gereken bu iki renk sizleri tüm sezon taşıyacak gibi duruyor. Krem rengi pardesü modelleri ile göze hitap eden detayların çok daha öne çıktığı modeller oluyor. Dolayısı ile sizlerde hem detayları olan hem de tesettür giyime uyumlu olan modelleri ilk tercihleriniz arasına girecek. Dilerseniz bir adet günlük giyime bir adette özel gecelerinizde giymek için alıp dolaplarınıza asabilirsiniz.

  2013 pardesü modelleri artık firmalar aracılığı ile internet üzerinden de satışa çıkıyor ve dolayısı ile alıcısına daha kolay ulaşmaları sağlanıyor. Her aranılan ve istenilen marka hemen hemen bu hizmeti veriyor ve üstelik her zaman en yeni modeller ile ön plana çıkıyor. Genç kızlar için daha yumuşak katlı pardesü modelleri öne çıkarken, ileri yaş grubundaki bayanlar için ise daha sade ve klasik modeller alınabilir.

  Pardesü modellerinde yine bir diğer dikkat çeken detay ise yaka kısımları oluyor. Klasikten çok uzakta ve olabildiğince hareketli olan yaka kısımları pardesüleri ön plana çıkaran ilk ve en önemli detay olarak yerini koruyor. Özellikle tam olarak üste oturan ve sizi sıkmadan rahatlık sağlayan bu modeller ile istenilenden çok daha fazlasını elde edeceksiniz. Bir kez pardesü kullanmaya başlarsanız bir daha vazgeçemez ve her üründe onun rahatlığını arar durursunuz. Böylesine kullanışlı ve çok tercih dilen ürün ile aniden dışarıya çıkmanız gerektiğinde büyük kurtarıcınız olarak görmeye devam edersiniz.

  Şık ürünler ve kaliteli kumaşlar ile artık çok daha güzel ve alımlı olacaksınız. 2013 pardesü modelleri ile sizlerde tarzınızı ortaya koyun ve herkese tesettür giyimde nasıl şık olunabildiğini gösterin.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  2016 Pardesü Modelleri
  2016 Pardesü Modelleri
  2015 Pardesü Modelleri Nelerdir?
  2015 Pardesü Modelleri Nelerdir?
  Yazlık Pardesü Modelleri
  Yazlık Pardesü Modelleri
  Yeni Sezon Pardesü Modelleri
  Yeni Sezon Pardesü Modelleri
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.