Resim Bulunamadı

2013 Gelin Ayakkabıları

 • 2013 Gelin Ayakkabıları

  2013 Gelin ayakkabıları, 2013 yılında düğün hazırlıkları yapan gelinler için harika modeller içeriyor. Bu özel günde özel bir gelin ayakkabınız olmalı. Gelin olmak çok zor ama çok da eğlenceli bir olaydır. Hayatınızda en dolu dolu yasayacağınız tek gün olma özelliğini her şartta koruyacaktır. Oysa acele etmeden programlı bir şekilde alışveriş yaparsanız çok daha az yorularak o geceye hazırlanmış olursunuz.

  2013 gelin ayakkabıları konusunda sizlerin karşısına çıkacak birçok farklı model var. Eskiden tek tip olan standart ayakkabı modelleri çoktan kaybolup gitti. Şimdi çok daha özenli ve çok daha göz önüne çıkan modeller favori olarak yerini koruyor. Özellikle dantel detaylı bir gelinliğe sahip iseniz ve bu büyünün ayaklarınızda da sürmesini istiyorsanız dantel gelinlik ayakkabı modellerine bakabilirsiniz. Genel hatları ile çok şık olan bu modelleri daha sonra günlük hayatınıza bir elbisenin altına da yine rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Sizler biraz daha farklı olmak istiyor ve cesur bir gelin olduğunuzu gelen konuklarınıza ve ailenize göstermek istiyorsanız renkli gelinlik ayakkabılarını da tercih edebilirsiniz. Genellikle neon renkte ayakkabılar ön plana çıkıyor ve gelin adayı bu renklerde birde çiçek ayarlaması yaparak şahane bir uyum sağlamış oluyor. Fotoğraf çekimlerinde de kullanabilir ve ayakkabı ile hoş karalar çektirebilirsiniz. Gelinliğin altına giydiğim ayakkabı kim fark edecek ki demeyin. Geline bakıldığı ilk andan sonra dikkatleri çeken mutlaka ayakları olacaktır. Sizler merdiven çıktıkça, oynadıkça ayakkabınızda kendisini göstermeye başlayacaktır.

  Bu sebeple 2013 gelinlik ayakkabı modelleri içinden tercih yapmakta bir hayli zorlanabilirsiniz. Birbirinden farklı ve çok ayrı özelliklerde ayakkabı olması her ne kadar ilk aşama da sizin aklınızı karıştıracak gibi dursa da, sizler ayağınıza giydiğinizde eminiz ki hemen içinize sinecek olan bir modeli buluyor olacaksınız. Bu sayede hem istekli hem de yeni ve modern 2013 gelinlik ayakkabı modellerinden birine sahip olmuş olacaksınız. Bu arada mutlaka yedek ayakkabı da almayı unutmayınız. Ayakkabının sizi çok rahatsız etmesi ya da olası bir topuk kırılma gibi durumlarda hemen yedek ayakkabınızı giyip ve geceye hiç bir şey olmamış gibi devam etme şansını yakalamış olursunuz.

  Tercihlerinize olabildiğince rahatlığı seçin ve daha sonra modeline rengine karar verin. Gelin ayakkabısının hem rahatlık hem de model olarak hepsinden farkının olmasını bilen firmalar son sistem üretimlerine devam etmektedirler. 2013 gelin ayakkabıları bu firmaların son derece özenli ve rahat tasarlanılmış ürünlerinden oluşuyor.

 • Bu Yazılar da ilginizi çekebilir
  Topuksuz Gelin Ayakkabıları
  Topuksuz Gelin Ayakkabıları
  Renkli Gelin Ayakkabıları
  Renkli Gelin Ayakkabıları
  Desenli Gelin Ayakkabıları
  Desenli Gelin Ayakkabıları
 • Yorum Yapmak İster misiniz?

  İsim ve mail adresinizi yazın. E-Posta adresiniz gizli kalacaktır.